Chcesz mieć niepowtarzalną atmosterę i coś, czego inni nie mają?. Chcesz jeść tak jak jedli twoi pradziadowie?. Odpowiedzią jest piec do pizzy chleba opalany drewnem!. Przeczytaj a na pewno nie pożałujesz!!!.
Zakładki:

RSS
wtorek, 09 października 2007
Piec do pizzy - piec do chleba OPALANE DREWNEM

Zapraszam do naszej pizzerii w Gliwicach Sapori Divini
www.saporidivini.pl 

W naszej pizzerii znajdziecie, pizze tworzoną z pasją. U nas pizza to nie kolejny produkt, tylko sztuka kulinarna!. Aby zrobić wyśmienitą prawdziwą włoską pizze potrzebne są trzy rzeczy: pasja, oryginalne włoskie produkty, piec do pizzy opalanym drewnem. 
U nas znajdziecie oryginalny ser, czyli włoską mozzarelle, szynka to autentyczna prosciutto cotto, oliwa to oliwa z oliwek extra vergine, salami to włoska spianata lub milano i dużo więcej... A najlepsza pizza może pochodzić tylko z tradycyjnego pieca..

Czy posiadasz duży ogród, działkę letniskową i szukasz pomysłu na zagospodarowanie?

A może prowadzisz działalność agroturystyczną?.

A być może często przyjeżdża do ciebie rodzina, goście?

Chcesz ich zaskoczyć, mieć coś, co inni nie mają, zerwać z monotonnością typu szaszłyki z grilla czy kiełbaski. A może nudzą was gościnne posiedzenia w czterech kątach…

A może jednak tak naprawdę chcesz jeść zdrowo tak jak jadano dawniej…

ZMIEŃ TO!! Mam dla ciebie super propozycje:

PIEC DO PIZZY – PIEC DO CHLEBA opalany drewnem

Upieczesz w nim nie tylko aromatyczny zdrowy chleb czy profesjonalną pizze, ale wszelkiego rodzaju mięsiwa, pieczenie, bułki, a nawet ciasta i wiele innych wspaniałych zdrowych dań.

Zdobądź się na odwagę zerwij z monotonnością.

Spróbuj zdrowego smacznego i aromatycznego jedzenia takiego jak sto czy dwieście lat temu… Jedzenie, które jadał twój dziad, pradziad i prapra...

Zapytaj się sam siebie czy wiesz jak smakuje prawdziwy chleb???. Ja mogę odpowiedzieć WIEM!!! I żaden inny smak się nie liczy. Zacznij jeść zdrowo, nie faszeruj się chemią, którą jest pompowany chleb, który codziennie spożywasz!

Budując piec opalany drewnem czy to w domy czy w ogrodzie stwarzasz niepowtarzalną atmosferę domowego ogniska jak zarazem niespotykany klimat. Jeśli prowadzisz agroturystykę i nie masz punktu zaczepienia żeby tłumy pukały do drzwi i rezerwowały terminy. My zbudujemy piec i zapoczątkujemy zmiany na lepsze. A zobaczyć jak wspaniałe mogą być wieczory spędzone przy wypieku wspaniałej pizzy czy chleba i innych potraw przy piecu opalanym drewnem.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji!!!

Masz już dużo do zaoferowania w swojej ofercie? Możesz mieć coś, co inni nie mają.

A czy wierz ile ludzi w Polsce ma taki piec? A ile miało kilkadziesiąt lat temu? Prawie każde gospodarstwo w dawnych czasach piekło na niedziele i na co dzień swojski chleb i mięsa.

Można powiedzieć, po co piec na drewno skoro są piekarniki elektryczne, ale to wychodzi strasznie drogo i bez żadnych rewolucji smakowych.

Piec do chleba/pizzy opalany drewnem przy ciągłej eksploatacji wypala 1-2 kubików drewna i koszt jest bagatela dużo niższy nisz przy piecu, który ma kilka/kilkanaście kilowatów!. Koszt budowy takiego pieca w pizzeriach zwraca się kilka krotnie szybciej od zwykłego i potem już tyko się oszczędza. A korzyści, jakie z tego tytułu płyną są ogromne nie słyszałem żeby jakaś pizzeria odniosła straty po wybudowaniu pieca do pizzy opalanego drewnem. Wręcz przeciwnie te, które zdecydowały się zmienić piec elektryczny na piec do pizzy opalany drewnem odniosła nawet kilkakrotnie większe obroty. Czasem jest tak, że pizzerie posiadające piece na drewno mają taki duży zbyt, że musza podnosić cenę żeby zmniejszyć popyt na runku i tak to czasem nie pomaga. Przykładem jest jedna z pizzerii na Śląsku gdzie pizza jest jedną droższych w mieście a na pizze w piątek czy sobotę czeka się 2 a nawet prawie 3 godziny!!

Proszę przemyśleć, bo to się na pewno opłaca ...

Masz wątpliwości lub pytania?. Napisz lub zadzwoń

Kontakt

pdpod@o2.pl

lub

502-115-242

Tak wygląda jeden z gotowych pieców na zewnącz

A tak w środku, obudowa z cegły rozbiórkowej dodaje uroku.

Wypiek wspaniałej pizzy, smak i aromat nie ma sobie równych

Mała galeria zdjęć

Kilka zdjęć z właśnie otwartej pizzeriikliknik aby powiększyć

strona w budowie i aktualizowana

Zapraszam do naszej pizzerii w Gliwicach Sapori Divini

www.saporidivini.pl 

W naszej pizzerii znajdziecie, pizze tworzoną z pasją. U nas pizza to nie kolejny produkt, tylko sztuka kulinarna!. Aby zrobić wyśmienitą prawdziwą włoską pizze potrzebne są trzy rzeczy: pasja, oryginalne włoskie produkty, piec do pizzy opalanym drewnem. 
U nas znajdziecie oryginalny ser, czyli włoską mozzarelle, szynka to autentyczna prosciutto cotto, oliwa to oliwa z oliwek extra vergine, salami to włoska spianata lub milano i dużo więcej... A najlepsza pizza może pochodzić tylko z tradycyjnego pieca.

pojawiające się stwerdzenia w sieci do wyszukiwania:

piece do pizzy opalane drewnem piece do chleba opatane drewnem piece do pizzy opalane drzewem piec do pizzy opalane drzewem piec do chleba opatane drzewem piec do chleba na drewno piec do chleba na drzewo piec do pizzy na drzewo piec do pizzy na drewno

ogrodowe piece ogrodowe piece do chleba stare piece do chleba kominki